Noční pastva, litografie, rok 1972, rozměry výřezu pasparty 30 x 30 cm, celkové rozměry 47 x 46,5 cm, signováno a datováno dole uprostřed K Oberthor 72, rámováno, paspartováno, zaskleno, stav viz foto.

19.11.2022 17:00

Karel Oberthor (1921 - 1996)

Karel Oberthor (1921 - 1996)

Karel Oberthor (1921 - 1996)

Karel Oberthor (1921 - 1996)