Pasáček koní, rok 1967, litografie, signováno a datováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 67, rozměry výřezu pasparty 41,5 x 17,5 cm, celkové rozměry 59 x 33,5 cm, rámováno, paspartováno, zaskleno, stav viz foto.

19.11.2022 17:00

Karel Oberthor (1921 - 1996)

Karel Oberthor (1921 - 1996)

Karel Oberthor (1921 - 1996)

Karel Oberthor (1921 - 1996)