Zimní krajina s červánky, olej na dřevěné desce, nesignováno, rozměr desky 20 x 23,5 cm, celkové rozměry s rámem 39,5 x 43,5 cm, stav viz foto, mírně poškozeno.

19.11.2022 17:00

Zimní krajina s červánky - autor neurčen