Střední Evropa, konec 19. až počátek 20. století, precizně řezbovaná plastika divokého prasete, dřevo kombinované s kostí, celkové rozměry: 24 x 23,5 x 11,5 cm, původní stav – mírně poškozeno, viz foto.

4 000 CZK
6 000 - 8 000 CZK

10.10.2021 17:00

Dřevěná plastika divokého prasete