Setkání Napoleona a Josefíny, 10. až 30. léta 20. století, olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry malby 73 x 50 cm, celkové rozměry s rámem 86 x 64 cm, velmi dobrý původní stav – viz foto, nepatrně poškozeno.

28 000 CZK
35 000 - 45 000 CZK

10.10.2021 17:00

Felician von Myrbach-Rheinfeld (1853-1940)