Čechy, rok 1948, originální loutka od Jiřího Trnky (1912 - 1969), na podstavci signováno Trnka Jiří 48, loutka vytvořená z různých materiálů – dřevo, textil, kůže, aj., celkové rozměry: 29 x 15,5 x 17 cm, původní stav – mírně poškozeno, viz foto.

16 000 CZK
40 000 - 60 000 CZK

10.10.2021 17:00

Jiří Trnka (1912 - 1969), Stařec s měšcem