Německo, Berlín, Königliche Porzellan-Manufaktur, 19. století, ručně malovaná porcelánová plaketa: dívka v zahradě, signováno vlevo dole: Gemalt nach Mattheus, značeno vtlačenou berlínskou značkou: žezlo a písmena KPM, rozměry porcelánu: 20 x 14 cm, rámováno, celkové rozměry s rámem: 24,5 x 19 cm, velmi dobrý stav – viz foto, nepatrně poškozený rám.

14 000 CZK
20 000 - 25 000 CZK

10.10.2021 17:00

Plaketa KPM Berlín

Plaketa KPM Berlín

Plaketa KPM Berlín

Plaketa KPM Berlín

Plaketa KPM Berlín

Plaketa KPM Berlín