94
183
Schadt Karel (1888–1955)
Chalupy v zimě, rok 1922, olej na plátně, rozměry 80 × 100 cm, signováno a datováno vlevo dole K. Schadt 22, původní adjustace.
Vyvolávací cena:
32000 Kč
50000–60000 Kč
184
Porš Gustav (1888–1955)
Zimní krajina, olej na plátně, 46 × 60 cm, signováno vlevo dole Porš Gustav, původní rám.
Vyvolávací cena:
14000 Kč
24000–26000 Kč