USTAR - Aukční katalog - Výtvarné umění a starožitnosti - 11. 11. 2017 - Galerie USTAR, Rytířska 532/9, Praha 1 - page 96

94
183
Schadt Karel (1888–1955)
Chalupy v zimě, rok 1922, olej na plátně, rozměry 80 × 100 cm, signováno a datováno vlevo dole K. Schadt 22, původní adjustace.
Vyvolávací cena:
32000 Kč
50000–60000 Kč
184
Porš Gustav (1888–1955)
Zimní krajina, olej na plátně, 46 × 60 cm, signováno vlevo dole Porš Gustav, původní rám.
Vyvolávací cena:
14000 Kč
24000–26000 Kč
1...,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95 97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,...132
Powered by FlippingBook