8 Malba
9
Jíra Josef (1925 — 2005)
Jíra Josef (1925 – 2005), Přístav – St. Briex, Normandie, Francie, rok 1960, kombinovaná
technika, 66 × 80 cm, signováno vlevo dole J. Jíra – St. Briex 60., na rubu přípis, rámováno,
zaskleno
Obraz pochází z privátní sbírky RNDr. Emila Roose, který toto dílo koupil v 60. letech
20. století přímo od Josefa Jíry.
Vyvolávací cena:
80000 Kč
120000 – 140000 Kč