USTAR - Aukční katalog - Výtvarné umění a starožitnosti - 14. 5. 2016 - Palác Žofín - page 9

Malba 7
7
Hofman Karel (1906 — 1998)
Zimní noc, 60. léta 20. století, olej, pastel na papíře, 42 × 60 cm,
signováno vlevo dole, na rubu autorský štítek, rámováno,
paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4000 Kč
8000 – 10000 Kč
6
Hofman Karel (1906 — 1998)
Zimní vesnice, 60. léta 20. století, olej, pastel na papíře,
42 × 68 cm, signováno vpravo dole, na rubu autorský štítek,
rámováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2500 Kč
5000 – 7000 Kč
5
Hofman Karel (1906 — 1998)
Přístav, rok 1966, olej, pastel na papíře, 46 × 60 cm, signováno
a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4000 Kč
8000 – 10000 Kč
8
Zábranský Adolf (1909 — 1981)
V zahradě, olej na plátně, 60 × 73 cm, signováno vlevo dole A.
Zábranský, oboustranná malba, původní adjustace
Vyvolávací cena:
12000 Kč
20000 – 25000 Kč
1,2,3,4,5,6,7,8 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,...212
Powered by FlippingBook