USTAR - Aukční katalog - Výtvarné umění a starožitnosti - 14. 5. 2016 - Palác Žofín - page 8

6 Malba
4
Lhoták Kamil (1912 — 1990)
Na Letišti, rok 1981, barevná litografie, číslo 20/35, 24,4 × 29,5 cm,
signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 81, nerámováno -
volný list
Vyvolávací cena:
7000 Kč
12000 – 15000 Kč
3
Lhoták Kamil (1912 — 1990)
ALCYON Cycles, rok 1973, barevná litografie, číslo 122/180,
23 × 15 cm, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 1973,
nerámováno - volný list
Vyvolávací cena:
3500 Kč
7000 – 9000 Kč
2
Lhoták Kamil (1912 — 1990)
Stan a bouda v krajině, rok 1973, barevná litografie, číslo 32/75,
15 × 10,5 cm, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 73,
nerámováno - volný list
Vyvolávací cena:
1500 Kč
3000 – 4000 Kč
1
Čapek Josef - Veselý rok
Kompletní soubor 12 kusů, rok 1949, ofset, rozměry cca
26 × 35 cm, vše značeno v tisku Josef Čapek, původní přebal,
rozměry přebalu 50,5 × 35,5 cm, vydalo Státní nakladatelství, odd.
Komenium v Praze VII, velmi dobrý stav, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
3000 Kč
6000 – 8000 Kč
1,2,3,4,5,6,7 9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,...212
Powered by FlippingBook