USTAR - Aukční katalog - Výtvarné umění a starožitnosti - 14. 5. 2016 - Palác Žofín - page 11

Malba 9
12
Feikl Stanislav (1883 — 1933)
Staroměstské náměstí v zimě, olej na sololitu, 70,5 × 90,5 cm,
signováno vlevo dole Feikl S, rámováno
Vyvolávací cena:
9000 Kč
20000 – 25000 Kč
11
Holý Miloslav (1897 — 1974)
Podzimní stromy, rok 1969, pastel, akvarel na papíře, signováno
a datováno vpravo dole M. Holý 69, rámováno, paspartováno,
zaskleno
Vyvolávací cena:
3500 Kč
8000 – 10000 Kč
10
Trampota Jan (1889 — 1942)
Praha - Prosek, rok 1915, pastel na papíře,
76 × 55 cm, signováno a datováno vpravo
dole Jan Trampota 1915, rámováno, zaskleno
Originalita obrazu konzultována a potvrzena
PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Vyvolávací cena:
18000 Kč
30000 – 40000 Kč
1...,2,3,4,5,6,7,8,9,10 12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,...212
Powered by FlippingBook