Postup jak dražit je následující:

1. abyste se mohli účastnit on-line aukce, musíte být zaregistrovaní a přihlášení. Odkazy na registraci a přihlášení najdete v záhlaví webových stránek.2. přehled dražených položek najdete záhlaví pod odkazem ONLINE AUKCE.

3. každá dražená položka má atributy:
- vyvolávací cena
- aktuální cena
- minimální příhoz
- datum a čas ukončení aukce
4. na stránce aukční položky zadejte Váš příhoz a klikněte na tlačítko „Dražit“. Při přihazování můžete zadat Vaši maximální nabídku (tzv. limit), který se ostatním uživatelům nezobrazuje. V případě, že si při dražbě zadáte limit, bude za Vás aukční systém dražit vybranou položku automaticky tak,  že pokud jiný dražitel učiní příhoz, systém jeho nabídku přehodí o stanovený minimální příhoz.  Aukční systém bude takto dražit Vámi vybranou položku automaticky až do výše Vašeho limitu. Jestliže bude uživatelem učiněn příhoz v době kratší než 5 minut před stanoveným okamžikem ukončení aukce, systém provede posunutí ukončení aukce o 5 minut. Aukce bude prodlužovaná tak dlouho, dokud budou dražitelé činit příhozy. Před přihozením si důkladně prostudujte Aukční podmínky, které naleznete zde.


5. jakmile aukce skončí, je automaticky vyhodnocen vítěz aukce a prostřednictvím svého kontaktního emailu, uvedeného při registraci, je informován o výhře.