Lesní mýtina ve slunečním světle, olej na plátně, signováno vpravo dole A.Chvala, rozměry malby 66 x 53,5 cm, celkové rozměry s rámem 88,5 x 75,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto.

Vystaveno: Národní galerie v Praze, Klášter Sv. Jiří na Pražském hradě, od 14.9.2011 do 31.12.2011, kat. č. 73, reprodukováno na straně 76.

Vyvolávací cena:
250 000 Kč
350 000 - 450 000 Kč

Písemný limit

3.3.2024 17:00

Adolf Chwala (1836 - 1900)

Adolf Chwala (1836 - 1900)

Adolf Chwala (1836 - 1900)

Adolf Chwala (1836 - 1900)

Adolf Chwala (1836 - 1900)

Adolf Chwala (1836 - 1900)