Pohled na hrad Zvíkov, olej na plátně, signováno vpravo dole H.Ullik, rozměry malby 55 x 68,5 cm, celkové rozměry s rámem 74 x 87 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, stav viz foto, mírně poškozeno.

Vyvolávací cena:
190 000 Kč
250 000 - 350 000 Kč

Písemný limit

3.3.2024 17:00

Hugo Ullik (1838 - 1881)

Hugo Ullik (1838 - 1881)

Hugo Ullik (1838 - 1881)

Hugo Ullik (1838 - 1881)

Hugo Ullik (1838 - 1881)