Sedící děvče v trávě, 20. až 30. léta 20. století, olej na plátně, signováno vlevo dole ligaturou JU, rozměry malby 26,5 x 47,5 cm, celkové rozměry s rámem 45 x 64,5 cm, malba ve velmi dobrém původním stavu, mírně poškozený rám, viz foto.

Vyvolávací cena:
70 000 Kč
120 000 - 180 000 Kč

Písemný limit

3.3.2024 17:00

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)