Stavení u potoka, olej na plátně, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rozměry malby 64,5 x 84 cm, celkové rozměry s rámem 85 x 105 cm, stav viz foto, mírně poškozené plátno, původní autorská adjustace.
Písemný limit
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00Aukce se také můžete zúčastnit online na serveru
Livebid.czTel: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
Našich aukcí se můžete zúčastnit online na těchto serverech
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Ochrana osobních údajů · Realizace Internetová agentura Q2 Interactive & Qaukce.cz