Stavení u potoka, olej na plátně, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rozměry malby 64,5 x 84 cm, celkové rozměry s rámem 85 x 105 cm, stav viz foto, mírně poškozené plátno, původní autorská adjustace.

Vyvolávací cena:
36 000 Kč
50 000 - 80 000 Kč

Písemný limit

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)