Slovenky ze Sliače u Rožmberku, rok 1929, olej na lepence, signováno a datováno vlevo dole L.Kuba 929, rozměry malby 38 x 29 cm, celkové rozměry s rámem 48 x 40 cm, velmi dobrý původní stav, mírně poškozeno.

Literatura: Obraz reprodukován v časopise Salón, obrazová revue pro umění a život, č.5, ročník 12, strana 13.

Vyvolávací cena:
38 000 Kč
60 000 - 80 000 Kč

Písemný limit

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)