Husopasky u potoka, olej na lepence, signováno vpravo dole Jos.Procházka, rozměry malby 25,5 x 36 cm, celkové rozměry s rámem 38 x 48 cm, velmi dobrý stav viz foto, nepatrně poškozeno.

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)