Pouť na Svatém Kopečku, olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry malby 19 x 45,5 cm, celkové rozměry s rámem 40 x 66,5 cm, stav viz foto, mírně poškozeno

Vyvolávací cena:
7 000 Kč
14 000 - 26 000 Kč

Písemný limit

Bohumír Dvorský (1902 - 1976)

Bohumír Dvorský (1902 - 1976)

Bohumír Dvorský (1902 - 1976)

Bohumír Dvorský (1902 - 1976)

Bohumír Dvorský (1902 - 1976)

Bohumír Dvorský (1902 - 1976)