Kytice tulipánů, litografie, signováno vlevo dole tužkou C.Bouda, rozměry ve výřezu pasparty 24 x 18 cm, celkové rozměry s rámem 42,5 x 32,4 cm, stav viz foto, lehce poškozená pasparta, zaskleno.

Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 - 3 500 Kč

Písemný limit

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)