Dáma se slunečníkem, rok 1923, lept na papíře, signováno vlevo dole tužkou Emile Aubry, v tisku signováno s datací 1923, rozměry grafiky 58 x 42 cm, celkové rozměry s rámem 81 x 61 cm, stav viz foto, lehce poškozený rám, zaskleno.

Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 - 6 000 Kč

Písemný limit

Emile Aubry (1880 - 1964)

Emile Aubry (1880 - 1964)

Emile Aubry (1880 - 1964)

Emile Aubry (1880 - 1964)

Emile Aubry (1880 - 1964)

Emile Aubry (1880 - 1964)

Emile Aubry (1880 - 1964)