Miniatura - portrét Mikoláše Alše, kolorovaná kresba na papíře, signováno vpravo dole tužkou Háša Jaroslav, na rubu přípis autora, rozměry kresby 15 x 12 cm, celkové rozměry s rámem 21,5 x 19 cm, stav viz foto, lehce poškozený papír.