Večer u Márinkova kříže, rok 1930, litografie na papíře, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jaroslav Skrbek 1930, rozměry tisku 29 x 39,5 cm, celkové rozměry s rámem 40,5 x 51,5 cm, stav viz foto, zaskleno.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 - 2 500 Kč

Písemný limit

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)

Jaroslav Skrbek (1888 - 1954)