Na Vysočině, olej na lepence, signováno vpravo dole Jos.Procházka, na rubu přípis, autorské razítko a razítko Spolku výtvarných umělců, rozměry malby 50 x 70 cm, celkové rozměry s rámem 71,5 x 91 cm, původní stav viz foto, poškozený rám.

Vyvolávací cena:
34 000 Kč
50 000 - 70 000 Kč

Písemný limit

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)

Josef Procházka (1909 - 1984)