Na Vysočině, olej na lepence, signováno vpravo dole Jos.Procházka, na rubu přípis, autorské razítko a razítko Spolku výtvarných umělců, rozměry malby 50 x 70 cm, celkové rozměry s rámem 71,5 x 91 cm, původní stav viz foto, poškozený rám.