Kytice ve váze, rok 1942, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Lev 42, rozměry malby 65 x 50 cm, celkové rozměry s rámem 75 x 60 cm, stav viz foto.

Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 000 - 24 000 Kč

Písemný limit

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)