Nástěnný reliéf - Sochař a múza, autorský odlitek, rok 1977, olovo, na rubu značeno O.Zoubek, celkové rozměry 34,9 x 35 cm, původní stav, nečištěno, mírně poškozeno.

Přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla od předsedkyně správní rady Polany Bregantové z Nadačního fondu Kmentová Zoubek.

Vyvolávací cena:
30 000 Kč
45 000 - 60 000 Kč

Písemný limit

Olbram Zoubek (1926 - 2017)

Olbram Zoubek (1926 - 2017)

Olbram Zoubek (1926 - 2017)

Olbram Zoubek (1926 - 2017)

Olbram Zoubek (1926 - 2017)