Na golfu, rok 1994, litografie na papíře, signováno a datováno dole uprostřed Tomáš Bím 94, číslováno 63/100, rozměry litografie 65 x 49 cm, celkové rozměry s rámem 88 x 70,5 cm, stav viz foto, paspartováno, zaskleno.