Podvečerní krajina, olej na dřevěné desce, signováno vpravo dole V.Rolín, rozměry malby 25,5 x 33,5 cm, celkové rozměry s rámem 38 x 46 cm, stav viz foto.

Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 - 8 000 Kč

Písemný limit

Viktor Rolín (1887 - 1942)

Viktor Rolín (1887 - 1942)

Viktor Rolín (1887 - 1942)

Viktor Rolín (1887 - 1942)

Viktor Rolín (1887 - 1942)