Interiér - nástěnný kachel, rok 1975, částečně glazová keramika, signována a datováno na zadní straně Marta Taberyová 1975, celkové rozměry 33 x 22,5 x 1 cm, stav viz foto, nepoškozeno.

Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 - 8 000 Kč

Písemný limit

Marta Taberyová (1930 - 2019)

Marta Taberyová (1930 - 2019)

Marta Taberyová (1930 - 2019)

Marta Taberyová (1930 - 2019)

Marta Taberyová (1930 - 2019)