Německo, Míšeň, 20. století, bílý porcelán, značeno z boku modrou podglazurní značkou a vespod vtlačenou značkou, číslo modelu A 1165, celkové rozměry 22,5 x 20 x 9 cm, stav viz foto, nepoškozeno.