Koflík s miskou, 70. - 80. léta 20. století, glazovaná keramika, malovaný dekor a písmeno "U", signováno vespod koflíku, průměr misky 15 cm, výška 2 cm, rozměry koflíku 8 x 11,5 x 8,5 cm, stav viz foto.

Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 - 4 000 Kč

Písemný limit

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)