Memento mori, rok 1984, kombinovaná technika na papíře, signováno vpravo dole cyrilicí V. Pivovarov, datováno vlevo dole 1984, rozměry ve výřezu pasparty 14 x 19,5 cm, celkové rozměry s rámem 29 x 33,5 cm, velmi pěkný původní stav, dobová adjustace, nepatrně poškozeno, zaskleno.

Provenience: Významná privátní sbírka českého výtvarného umění z 2. poloviny 20. století.

Vyvolávací cena:
10 000 Kč
20 000 - 30 000 Kč

Písemný limit

Viktor Pivovarov (*1937)

Viktor Pivovarov (*1937)

Viktor Pivovarov (*1937)

Viktor Pivovarov (*1937)

Viktor Pivovarov (*1937)

Viktor Pivovarov (*1937)