Počátek 20. století, značeno Tiffany & Co., brož vyrobená ze zlata a platiny s diamanty briliantového brusu, brilianty o celkové váze cca 2,5 ct, zlato o ryzosti 750/1000, platina o ryzosti 950/1000, celková váha 11,18 g, rozměry 5,5 x 2,7 cm.

Vyvolávací cena:
100 000 Kč

150 000 - 200 000 Kč

Písemný limit