Tiffany & Co. – zlatá brož s brilianty

Počátek 20. století, značeno Tiffany & Co., brož vyrobená ze zlata a platiny s diamanty briliantového brusu, brilianty o celkové váze cca 2,5 ct, zlato o ryzosti 750/1000, platina o ryzosti 950/1000, celková váha 11,18 g, rozměry 5,5 x 2,7 cm.

Písemný limit