Slovanská Epopej, rok 1928, barevná litografie na papíře, zlaceno, adjustováno na plátno, rozměry 144 x 97 cm, značeno vpravo dole Mucha VII. 28, plakát zvoucí k první výstavě Slovanské epopeje, restaurováno.

Literatura: Katalog výstavy Alfons Mucha, Český mistr Belle Epoque, Moravská galerie Brno 2009, s. 232–233.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)