Slovanská Epopej, rok 1928, barevná litografie na papíře, zlaceno, adjustováno na plátno, rozměry 144 x 97 cm, značeno vpravo dole Mucha VII. 28, plakát zvoucí k první výstavě Slovanské epopeje, restaurováno.

Literatura: Katalog výstavy Alfons Mucha, Český mistr Belle Epoque, Moravská galerie Brno 2009, s. 232–233.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)