Rakousko, Vídeň, 20. až 40. léta 19. století, pravděpodobně dílna Josepha Danhausera, korpus z měkkého dřeva, ořechová dýha, dvě esovitě prohnuté nožky, mírně poškozeno, celkové rozměry 58 x 42,5 x 42 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Biedermeirský květinový stolek