Rakousko, Vídeň, 20. až 40. léta 19. století, pravděpodobně dílna Josepha Danhausera, korpus z měkkého dřeva, ořechová dýha, dvě esovitě prohnuté nožky, mírně poškozeno, celkové rozměry 58 x 42,5 x 42 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Biedermeirský květinový stolek