Název: Ilustrace – Černokněžník
Technika: kombinovaná technika na papíře
Signováno: vpravo dole CB
Rozměry malby: 32 x 23,5 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nerámováno – volně loženo

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Bouda Cyril (1901 - 1984)

Bouda Cyril (1901 - 1984)