Starý mlát v Podbrdí, olej, plátno na kartonu, rozměry malby 38 x 49,5 cm, signováno vlevo dole J. Bubeníček, na rubu ověření autenticity od PhDr. Zachaře, rámováno.

Vyvolávací cena:
8 000 Kč
15 000 - 20 000 Kč

Písemný limit

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)