Název: Kovárna
Datace: rok 1905
Technika: olej na kartonu
Signováno a datováno: vpravo dole O. Bubeníček 05
Rozměry malby: 30 x 37 cm
Rozměry s rámem: 42 x 48 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto

Poznámka: sběratelsky zajímavé a cenné dílo z autorova časného tvůrčího období

Vyvolávací cena:
42 000 Kč
70 000 - 80 000 Kč

Písemný limit

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)