Název: Studie - Letní den u statku
Datace: rok 1914
Technika: olej na kartonu
Značeno: vpravo dole datací 1914, nesignováno
Na rubu přípis: Bubeníček - studie
Rozměry malby: 36 x 48 cm
Rozměry s rámem: 46 x 58 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno

Poznámka: sběratelsky zajímavé a cenné dílo z autorova časného tvůrčího období

Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 000 - 35 000 Kč

Písemný limit

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Bubeníček Ota (1871 - 1962)