Na okraji vsi, olej na kartonu, rozměry malby 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole B. Dvořák, rámovánopůvodní rám.

Písemné ověření originality: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena:
15 000 Kč
30 000 - 35 000 Kč

Písemný limit

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)