Název: Březová alej
Technika: olej na kartonu
Signováno: vpravo dole B. Dvořák
Rozměry malby: 33,5 x 25 cm
Stav: původní - velmi dobrý, viz foto

Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 000 - 25 000 Kč

Písemný limit

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)