Název díla: Transformace
Datace: rok 1973
Technika: olej na plátně
Rozměry malby: 108 x 90 cm
Stav: viz foto, nepatrně poškozeno, rámováno

František Kapsa (1943 - 2007)

František Kapsa (1943 - 2007)

František Kapsa (1943 - 2007)

František Kapsa (1943 - 2007)

František Kapsa (1943 - 2007)

František Kapsa (1943 - 2007)