Název: Kentaur s dívkami
Datace: 10. až 20. léta 20. století
Technika: olej na plátně
Nesignováno
Na rubu označeno razítkem: z pozůstalosti Maxe Pirnera
Rozměry malby: 79,5 x 104,5 cm
Rozměry s rámem: 120 x 145 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, rámováno
Provenience: významná privátní sbírka, dílo původně pochází z pozůstalosti Maxe Pirnera
Znalecký posudek: PhDr. Rea Michalová

Vyvolávací cena:
180 000 Kč
240 000 - 260 000 Kč

Písemný limit

Pirner Maxmilián (1854 - 1924)