Název: V divadle
Datace: rok 1982
Technika: olej na plátně
Signováno a datováno: vlevo dole J. Stejskal 82
Rozměry malby: 68,5 x 98,5 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto

Vyvolávací cena:
22 000 Kč
30 000 - 35 000 Kč

Písemný limit

Stejskal Jiří (1948 - 1988)

Stejskal Jiří (1948 - 1988)

Stejskal Jiří (1948 - 1988)

Stejskal Jiří (1948 - 1988)