Ovečky a slepice na dvorku, 2. polovina 19. století, olej na plátně, rozměry malby 65 x 92 cm, signováno vpravo dole L. Verdier, rámováno v dobovém blondelovém rámu.

Vyvolávací cena:
36 000 Kč
50 000 - 60 000 Kč

Písemný limit

Verdier Jean-Louis (1849-1895, Francie)