Československo, 2. polovina 20. století, sklo čiré, broušené a leštěné, zlacený dekor, souprava se skládá z 30 kusů, obsahuje 6 kusů pohárů na víno - výška 15 cm, 6 kusů pohárů na sekt - výška 12 cm, 6 kusů pohárů na aperitiv - výška 11 cm, 6 kusů číší na vodu - výška 10,5 cm, 6 kusů pohárků na likér - v. 9,5 cm, velmi dobrý stav, nepatrná poškození.

Vyvolávací cena:
30 000 Kč
45 000 - 50 000 Kč

Písemný limit

Nápojová souprava Moser, kolekce Cromwell, celkem 30 kusů