Československo - Protektorát Čechy a Morava, 40. léta 20. století, 47 ks stříbrných příborů, sada obsahuje: 6 kusů předkrmových vidliček, 6 kusů vidliček na hlavní chod, 6 kusů dezertních vidliček, 6 kusů předkrmových nožů, 6 kusů nožů na hlavní chod, 6 kusů polévkových lžic, 6 kusů kávových lžiček, velkou naběračku na polévku, malou naběračku, naběračku na omáčku, kleštičky na cukr, lopatku na dort, stříbro o ryzosti 800/1000, čs. punc 1941-45, k sadě je dodáno 6 kusů dezertních vidliček, Sandrik, stříbro o ryzosti 800/1000, celková hmotnost sady 2901,72 g.

Vyvolávací cena:
48 000 Kč
60 000 - 65 000 Kč

Písemný limit

Sada stříbrných příborů pro 6 osob