Čechy, konec 19. století až 1. třetina 20. století, divadlo v historizujícím stylu, tzv. vídeňské baroko, divadlo je možné zavěsit na stěnu i postavit pomocí sklopných nožiček, přiloženo celkem 19 kusů loutek, výška 10 loutek od 33 do 55 cm, 7 kusu celodřevěných loutek, 2 kusy loutek ze dřeva a sádry, 10 kusů loutek o výšce cca 20 cm se sedlovými hlavičkami, velmi pěkný stav – mírně poškozeno, celkové rozměry divadla: 92 x 155,5 x 42 cm.

Vyvolávací cena:
100 000 Kč
120 000 - 130 000 Kč

Písemný limit

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo