Název: Zátiší
Datace: rok 1964
Technika: olej na kartonu
vpravo dole V. Beneš
Datace: vlevo dole 10/X. 64
Rozměry malby: 35 x 50 cm
Rozměry s rámem: 42 x 57 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno

Písemný limit

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)